Taxomatic – w czym jest lepszy od innych programów do księgowości?

taxomatic-w-czym-jest-lepszy-od-innych-programow-do-ksiegowosci-1

Kiedy prowadzimy małą firmę, a wraz z nią małą księgowość – musimy wybrać odpowiedni program online do prowadzenia rachunków i wystawiania faktur. Jak się okazuje – jednym z czołowych tego typu narzędzi jest Taxomatic stworzony na potrzeby zarówno przedsiębiorców, jak i biur rachunkowych. Co takiego w sobie ma, że wybiera go coraz więcej z nas?

Rozliczanie się na własną rękę nie należy do najłatwiejszych zadań. Co byśmy zrobili dziś bez pomocy profesjonalnych programów do prowadzenia księgowości? Pewnie wciąż bylibyśmy w tych kwestiach laikami i płacili słone kwoty księgowym za coś, co możemy zrobić sami.

Wybór takiego programu może być jednak łatwy i przyjemny, jeśli naszym pierwszym kandydatem będzie Taxomatic – od niedawna dostępny na rynku, ale już lubiany. W czym jest on lepszy od swoich konkurentów?

Taxomatic jest łatwiejszy w obsłudze i ma sympatyczny interfejs

Wielu z nas jako pierwszy powód niezadowolenia z programu do księgowania podaje trudność w korzystaniu z niego i wysoki poziom skomplikowania dostępnych opcji. Taka sytuacja może bardzo zniechęcić przedsiębiorców (szczególnie młodych lub nowych w świecie biznesu) do rozliczania się samodzielnie.

taxomatic-w-czym-jest-lepszy-od-innych-programow-do-ksiegowosci-3Taxomatic jednak w tej kwestii nas nie zawiedzie. Jego menu oraz cały interfejs są bardzo intuicyjne, przez co pozwalają się dostosowywać i personalizować wedle upodobań użytkowników. Dzięki temu funkcje, których używamy najczęściej, mogą pojawiać się w ustalonych przez nas miejscach na ekranie. Dodatkowo warto wiedzieć, że w razie problemów możemy skorzystać z wygodnej wyszukiwarki, która pomoże nam znaleźć potrzebne dokumenty czy dane. Taxomatic został zaprojektowany tak, by poza dostarczaniem wiedzy i pomocy z księgowaniem, cieszył oko swoich subskrybentów. Jego szata graficzna jest dopracowana i przemyślana, a różowe elementy na pewno umilą nam pracę.

Cena subskrypcji Taxomatic jest naprawdę niska

taxomatic-w-czym-jest-lepszy-od-innych-programow-do-ksiegowosci-2Jako małe lub młode przedsiębiorstwa powinniśmy liczyć się z pieniędzmi i stawiać na rozwiązania tańsze, ale nieoszczędzające na jakości. Wiele programów do księgowania wymaga zbyt dużych opłat jak na jakość usług, które oferuje. Nic więc dziwnego, że z braku alternatyw przedsiębiorcy uciekają do tradycyjnych księgowych czy biur rachunkowych, które z kolei naliczają opłaty jeszcze większe. Można jednak takiego błędnego koła uniknąć.

Taxomatic to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć kompleksową ofertę księgowości za niewielkie pieniądze. Cena subskrypcji programu jest nawet kilkadziesiąt razy niższa niż innych dostępnych w Internecie narzędzi. Możesz wykupić zarówno pakiet mały, średni jak i premium. Decyzja należy do Ciebie!

Taxomatic zawiera ciekawe opcje, których nie znajdziemy nigdzie indziej

Czy Twój program pozwala na skanowanie dokumentów i faktur? A czy możesz za jego pośrednictwem korzystać z usług Poczty Polskiej? A czy Twój program wyliczy za Ciebie prognozę wysokości podatków? A czy sporządzi dla Ciebie raporty?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś „NIE”, musisz wiedzieć, że czas przenieść się do Taxomatic. Oferuje on wszystkie powyższe możliwości i nawet jeszcze więcej. Możesz przestać martwić się o przyszłość swoich finansów i wreszcie odetchnąć z ulgą. Księgowość nie jest przecież taka straszna!

 


Więcej informacji o programie znajdziesz pod adresem: https://www.taxomatic.pl/o-programie